test

Hizmetlerimiz

Soyyilmaz Turizm 1984 yilindan bu yana Istanbul agirlikli hizmet vermekte olan bir turizm ve tasimacilik firmasidir. Kuruldugu günden bu yana seyahat, ögrenci ve personel ulasiminda sektörün en iyileri arasinda yerini almistir. 

Kurulusundan bu yana güvenligi temel ilke olarak belirleyen Soyyilmaz Turizm, 30. yilinda ülkemizin en yüksek profilli firmalarina hizmet vermeye devam etmektedir.

Güvenlik parolasiyla ele aldigi her projeyi basariyla sonuçlandirarak turizm ve tasimacilik sektörünün en sorumluluk sahibi firmasi olarak ün kazanmistir.TURİZM TAŞIMACILIĞI
Şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve hertürlü etkinlik, toplantı, seminer vb. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, Ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktayız.PERSONEL SERVİSİ
SOYYILMAZ TUR olarak tecrübeli ekibimizle her zaman hızlı, dakik hizmet anlayışımızla her gün binlerce kişiyi zamanında işine ve evine taşıyoruz.


ÖĞRENCİ SERVİSİ
Öğrenci Servislerinde çocuklarımızın güvenliğini, konforunu, okul öncesi ve okul dönüşü iç huzurunu bozmadan hizmet vermek bilinciyle hareket etmektedir.