test

Personel Ulaşımı

    Kurumsal firmalar için çalisanlarin zamaninda is yerinde olmalari ve aksam güven içinde evlerine ulasmalari lojistik açidan önemli bir kazançtir. Çalisanlarin güne baslarken ve yogun bir çalisma temposunun ardindan günü tamamlarken deneyimledikleri yolculuklarin kalitesi insan kaynaklari açisindan büyük bir etkiye sahiptir. 

    30 yil önce hizmet sunmaya basladigimiz günden bugüne Türkiye’nin en büyük firmalarinin personel ulasimini saglamamizin altinda, bu profesyonellik anlayisini karsilayacak bir güvenlik, zamanlama ve konfor perspektifi ile çalismamiz yatiyor. 

    Ilkelerimiz dogrultusunda çalisan deneyimli yönetici kadromuz, saha koordinasyonu konusunda uzmanlasmis ekiplerimiz ve güleryüzlü sürücülerimizle, özellikle üretim ve pazarlama sektörünün en çok tercih edilen ulasim firmalarindan biri olmaktan onur duyuyoruz. Uzun yillar boyunca Türkiye’nin çesitli sehirlerindeki fabrika, holding, magaza zincirleri gibi referanslari biriktirmemizi, gelecekteki projeler için en büyük gücümüz olarak görüyoruz.